Діти недільної школи привітали одиноких людей

21 января 2011

В неділю, 16 січня, учні недільної школи храму Всіх Святих землі Волинської відвідали геріатричний будинок, що в Теремно. Ціль візиту: привітати усіх мешканців цього закладу з Різдвом Христовим  та Новим Роком.

Благочинний храмів Луцька протоієрей Володимир Літвенчук, котрий опікується цим закладом, промовив теплі слова привітання, зазначивши, що з Христовим Народженням прийшов у світ мир, котрий так потрібен кожному з нас. Протодиякон Ігор Савієвський, котрий являється викладачем цієї недільної школи, зауважив, що ми не принесли радість, її приніс Немовлятко Христос своїм Народженням. Діти  прийшли нею поділитися та промовити величні слова: «Христос Рождається!»

Після чого діти привітали усіх різдві святами. Звучали колядки, та був поставлений вертеп. В кінці виступу дітки подарували усім стареньким глядачам солодощі.

Зі сльозами на очах дякували усі, в котрих важкою склалася доля, на мить вони забули свої біди, та скорботи, адже дитяча усмішка та чисте, щире серце зігріває душу та вселяє надію на краще, на вічне.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий