Голова єпархіального відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннямии прот. Олександр Мазурак привітав Волинський «Беркут»

21 января 2011

16 січня особовий склад роти міліції особливого призначення «Беркут» УМВС України у Волинській області відзначає своє професійне свято – День служби.

Саме з цієї нагоди сьогодні в приміщенні обласного управління міліції відбулись урочисті збори, на яких заступник начальника УМВС – начальник міліції громадської безпеки УМВС України у Волинській області полковник міліції Микола Лисюк привітав особовий склад роти з черговим професійним «Днем народження».

Зокрема Микола Георгійович у своїй промові зазначив, що служба в підрозділі «Беркут» відповідальна і небезпечна та вимагає високої концентрації волі, інтелекту, самоорганізованості. Аби успішно вирішувати поставлені завдання, працівники спецпідрозділу повинні мати високий професійний рівень, який досягається постійними тренуваннями у спортзалах і тирах, на заняттях зі спеціальної тактики та альпінізму. Адже щоденно працівники «Беркута» захищають мир і спокій громадян, не рахуючись із небезпекою, часто йдучи при цьому під кулі чи лезо ножа.

– Від імені колегії Управління вітаю вас із наступаючим професійним святом. Усім тим, хто вдень і вночі охороняє наш спокій, тим, хто здатен захистити і допомогти, не шкодуючи власного життя, ми зичимо міцного здоров’я та благополуччя у житті, у якому нехай би було більше приємних турбот, надійних «тилів» у ваших сім’ях, здійснення усіх заповітних мрій, – зазначив Микола Лисюк. Після чого вручив командиру РМОП «Беркут» майору міліції Дмитрові Бєляєву святковий подарунок – ноутбук, а найкращим співробітникам – нагороди. Зокрема, відзнакою МВС України «За відзнаку в службі» I ступеня нагородили старшого лейтенанта міліції Пилипа Квартника та старшого сержанта міліції Ігоря Красюка, II ступеня – сержантів міліції Юрія Гербранта і Юрія Михалика; Андрію Процику достроково присвоєно чергове спеціальне звання «прапорщик міліції».

Голова Волинської обласної профспілкової організації атестованих працівників ОВС України Володимир Буравський зауважив, що це перша служба, яка відзначає своє професійне свято у Новому 2011 році.

До привітань приєдналися начальник УГБ УМВС України у Волинській області підполковник міліції Анатолій Шумік, перший командир роти міліції особливого призначення «Беркут», нині радник начальника УМВС Антон Цісарук, голова обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів та пенсіонерів МВС України Сергій Шелепін та настоятель Свято-Георгіївського храму, збудованого на території УМВС, протоієрей Олександр Мазурак.

Нагадаємо, підрозділи міліції особливого призначення створені для припинення групових порушень громадського порядку та масових заворушень, проведення спеціальних операцій із затримання озброєних злочинців, членів організованих злочинних груп, звільнення заручників, припинення збройних нападів, ліквідації аварій, наслідків стихійних лих, забезпечення правопорядку під час проведення загальнодержавних, громадсько-політичних, спортивно-видовищних, культурно-масових та інших заходів. А також для припинення терористичних актів, мобільного несення патрульної служби, масованого відпрацювання місць зі складною оперативною обстановкою (ринків, вокзалів, аеропортів тощо) та інших завдань.

От і в минулому 2010-му році «беркутята» брали участь у затриманнях підозрюваних у різноманітних злочинах – по лінії ДСБЕЗ, БНОН, пов’язаних з незаконним обігом зброї та вибухівки тощо. Надавали допомогу оперативним службам, здійснювали заходи силової підтримки. Затримували нелегалів, тобто осіб, які незаконно перебувають на території України. Під час курортного сезону охороняли громадський порядок на Шацьких озерах. Брали участь у боротьбі з браконьєрством, а в грудні – січні залучались до операції «Ялинка».

Як повідомив командир РМОП «Беркут» УМВС майор міліції Дмитро Бєляєв, його рота входить у десятку кращих серед 27-ми підрозділів України. Зокрема, Департамент громадської безпеки МВС дав волинянам високу оцінку за результатами командно-штабних тактико-спеціальних навчань за оперативним планом «Хвиля».

Юлія СІЛІЧ, Андрій АНАТОЛЬСЬКИЙ,

ВЗГ УМВС України у Волинській області

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий