Благодійний концерт у Горохові

20 января 2011

Вже стало традицією у Горохівському благочинні в період зимових різдвяних свят проводити благодійний концерт, на якому збирають кошти для дітей-сиріт. Цього року такий концерт, з благословення митрополита Ніфонта, відбувся 16-го січня в РБК «Просвіта» м. Горохова.

Благочинний Горохівського округу протоієрей Олександр Пасічник, вступним словом про нелегку долю сироти, розпочав благодійний концерт. Різдвяні піснеспіви виконували церковні хори котрі відгукнулись на запрошення організаторів. Зокрема, колядками порадували присутніх хор Свято-Миколаївського храму с. Скобелка, хор Свято-Михайлівського храму с.Мирне, хор Свято-Іовського храму с. Борисковичі, хор храму Різдва Христового м. Горохів, хор Свято-Введенського храму с. Печихвости, хор Свято-Іллінського храму с.Борочиче. Крім того присутні у залі побачили Різдвяний Вертеп, котрий підготували учні недільної школи храму Різдва Христового м. Горохова. Також благочинний протоієрей Олександр Пасічник виконав колядки з малим складом хору свого храму. Вже традицією, на благодійному концерті є виступ хору священиків благочиння. Вперше в цьому році, присутні на концерті, мали змогу почути різдвяні колядки у виконанні мішаного хору в складі священиків і матушок, котрі закінчили курси регентів-псаломщиків при ВДС.

Під час концерту, коли збирали пожертвування дітям-сиротам, благочинний пригостив юних глядачів та учасників солодкими гостинчиками. Присутніми в залі були заступник голови райдержадміністрації Савчук Ж.Є та начальник відділу у справах дітей Доманська В.М., котрі звернулись до благочинного, духовенства та присутніх у залі людей зі словами вдячності.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий