Волиняни мали змогу побачити відеозвернення Предстоятеля УПЦ з нагоди проведення благодійного телерадіомарафону «Бог багатий милосердям» та участі у ньому двох єпархій УПЦ

17 января 2011

У середу,12 січня, у Луцьку відбувся благодійний телерадіомарафон «Бог багатий милосердям». Дійство відбувалося в обласному музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка і транслювалось у прямому ефірі Волинською обласною телерадіокомпанією. Цей марафон відбувається вшосте з ініціативи представників Волинської ради церков.

Усі християнські конфесії області виступили з концертними програмами присвяченими Різдву Христовому і милосердю.

У студії Волинського телебачення перед виступами хорів звернувся до глядачів голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук. Він розповів про різні напрямки соціального служіння єпархії та наголосив, що добрі діла треба творити постійно, безкорисливо та таємно, і тоді милосердний Господь буде оберігати людину тут на зелі і прийме у вічності.

Волинську єпархію Української Православної Церкви представили Архієрейський хор Свято-Покровського кафедрального храму Луцька під керуванням Надії Романюк, хор храму святителя Миколая села Смолигів Луцького благочиння, молодіжний хор Свято-Пантелеймонівського храму Луцька та хор Хресто-Воздвижнського храму смт. Колки.

Перед виступами хорів з вітальним словом до глядачів звернувся від імені керуючого Волинською єпархією митрополита Луцького і Волинського Ніфонта ректор Волинської Духовної семінарії протоієрей Сергій Ющик. Він наголосив на необхідності справ милосердя для духовного розвитку християнина і взагалі для існування людини.

Вперше в цьому році перед виступами хорів Волинської та Володимир–Волинської єпархій УПЦ глядачі побачили відеозапис вітання Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Володимира Митрополита Київського і всієї України, котрий в ці дні перебуває Зимненському Свято-Успенському Святогірському ставропігійному монастирі.

Первосвятитель: «Дорогі браття та сестри.«Блаженні милостиві бо вони помилувані будуть» (Мф., 5гл.7), - цими словами Спасителя живе вся повнота Церкви і тому священнослужителі та миряни УПЦ завжди беруть участь у благодійних марафонах та акціях, котрі спрямовані дарувати радість обездоленим людям. Відрадно і приємно спостерігати, що на древній Волинській землі відбуваються ось такі заходи як цей шостий телерадіомарафон «Бог багатий милосердям». Я радію тому, що обидві єпархії УПЦ і Луцька і Володимир-Волинська разом зі своїми архіпастирями не стоять осторонь соціальних проблем суспільства, а активно працюють на ниві соціального служіння Церкви Христової. Я підтримую милосердну ініціативу волинських архієреїв митрополита Нифонта та єпископа Никодима і  благословляю їх добрі справи. Хай милосердний Бог завжди перебуває з тими, хто чинить добро іншим. Боже благословення хай перебуває з усіма вами, віруючими дітьми УПЦ».


 

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий