Делегація Української Православної Церкви доставила різдвяний вогонь до столиці України

11 января 2011

4-5 січня офіційна делегація Української Православної Церкви на чолі виконуючим обов’язків голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ архієпископом Переяслав-Хмельницьким Олександром та ректором Київських духовних шкіл архієпископом Бориспільським Антонієм перебувала у Віфлеємі.

З благословення Патріарха Єрусалимського Феофіла III та на прохання Блаженнішого Митрополита Володимира представники офіційної делегації Української Православної Церкви взяли вогонь від лампади, що знаходиться над місцем народження Іісуса Христа (Базиліка Різдва у місті Віфлеємі).

Також відбулася зустріч представників УПЦ з Блаженнішим Патріархрм Святого Града Єрусалима і всієї Палестини Феофілом ІІІ. У ході зустрічі Блаженніший Патріарх привітав прочан із України та через них передав вітання Предстоятелю Української Православної Церкви. У свою чергу, архієпископ Олександр передав Патріархові від Митрополита Володимира комплект предстоятельських панагій.

Нагадаємо, що  Віфлеємький вогонь 6 січня під час вечірнього різдвяного богослужіння був винесений з вівтаря Трапезного храму Києво-Печерської Лаври і розданий вірянам.

Того ж дня вогонь був доставлений на Майдан Незалежності. Від віфлеємського полум’я засвітили головну благодійну свічку і символічну різдвяну зірку. Їі встановили у середу, 5 січня, поблизу Лядських воріт, де в ці дні проходив Благодійний різдвяний ярмарок «Три мішечки. Від Миколая до Різдва».


 

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий