День святого Миколая у Ківерцях

29 декабря 2010

19 грудня – шанований день у всьому християнському світі, день пам’яті святителя Миколая. До цього дня готуються і дорослі, і діти, садочки та підприємства, державні та церковні установи.

У Ківерцівському благочинні Волинської єпархії УПЦ з благословення митрополита Ніфонта  також було звершено ряд святкових  заходів до відзначення дня святителя Миколая Чудотворця.

Напередодні свята, а саме, 17 грудня у Ківерцівському районному будинку культури  було приємно бачити багато дітвори. Вже не один рік організовується святкове дійство для діток-сиріт Ківерцівського району. Цей захід був заснований декілька років назад головою Ківерцівської райдержадміністрації Л.Д. Кричкевичем та головою міської ради В.В.Жгутовим. Це свято цікаве тим, що до привітання залучуються  підприємці, меценати, державні службовці  Ківерцівського району. За кожним із них закріплені діти, які обділені долею, які стали сиротами. Таких на обліку у районі більш як 70.

Свято розпочали спільною молитвою.

Клірик Свято-Миколаївського храму міста Ківерці священик Андрій Яковлюк привітав усіх присутніх із святом, діткам, дорослим, благодійникам та усім присутнім побажав духовного та тілесного здоров’я, і нагадав про основні принципи життя святителя Миколая, а їх всього два:  полум’яна любов до Бога та щира любов до ближнього. Батюшка до діток прийшов теж  не з порожніми руками, а подарував дитячі молитовники.

Духовно-просвітницьким відділом Ківерцівського благочиння було проведено акцію привітань одиноких малозапезбечених   людей на день святого Миколая Чудотворця. Так дітками недільної школи яка діє  при Свято-Миколаївському храмі міста Ківерці було відвідано 48 домівок одиноких людей.  Людям похилого віку були вручені солодкі подарунки  з іконками Божої Матері Володимирської.


 

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий