Престольне свято у селі Ржищів

28 декабря 2010

У середу, 22 грудня, в день Зачаття праведною Анною Пресвятої  Богородиці, мешканці села Ржищів Горохівського району відсвяткували своє престольне свято. Ще з самого ранку церковні дзвони древнього храму скликали на богослужіння всіх віруючих цього села і богомольців із навколишніх сіл. З благословення Високопреосвященнішого Ніфонта, митрополита Луцького і Волинського, прибули на соборну службу  священики із навколишніх сіл.

Згідно Церковного уставу перед звершенням Божественної літургії було відслужено водосвятний молебень, який звершив настоятель Свято - Миколаївського храму села Бужани свящ. Павло (Сукманський). Після молебню батюшка окропив всіх присутніх святою водою.

Божественну літургію очолив настоятель Свято - Покровського храму села Пірвенче прот. Микола (Черняк). Йому співслужили священики: настоятель Свято - Іовського храму села Борисковичі прот. Сергій (Кравчук) , настоятель Свято - Миколаївського храму села Бужани свящ. Павло (Сукманський), помічник благочинного Горохівської округи свящ. Степан (Стасюк), настоятель Свято - Іллінського храму села Борочиче свящ. Юрій (Зарафутдинов), настоятель Свято - Покровського храму села Широка свящ. Ігор (Клачук) та настоятель даного храму - свящ. Віталій (Ткачук). Зі словами вітання та повчання звернувся до віруючих свящ. Степан (Стасюк), який наголосив на тому, як повинна віруюча людина відноситись до храму Божого, як потрібно жити, щоб отримати життя вічне.

Після божественної літургії усі віруючі  вийшли на урочистий хресний хід. Наприкінці  урочистостей до усіх присутніх звернувся з вітальним словом прот. Микола (Черняк), а також помічник благочинного Горохівської  округи свящ. Степан (Стасюк), який передав найщиріші вітання отця-благочинного прот. Олександра (Пасічника).

У свою чергу, настоятель храму свящ. Віталій (Ткачук) подякував священикам за спільну молитву і за мудрі пастирські настанови для присутніх. В кінці урочистостей священики заспівали усім богомольцям "Многая літа".


 

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий