Святкування в Ковелі

14 декабря 2010

20 листопада цього року урочистим соборним Богослужінням, котре очолив Преосвященніший єпископ Никодим, відзначили перше десятиліття освячення храму Почаївської ікони Божої Матері, що у Ковелі. З благословення керуючого Волинською єпархією митрополита Луцького і Волинського Ніфонта участь у святкуванні взя голова інформаційно-просвітницького відділу єпархії протоієрей Валентин Марчук.

У своєму вітальному слові Владика наголосив - тільки повноцінне духовне життя кожної православного приходу та його активна діяльність, може бути запорукою збереження людських душ від розколів, сект та зневіри.

З нагоди свята, правлячий архієрей подарував у храмову бібліотеку чудову збірку перевиданих творів М.В.Гоголя.

Настоятель храму протоієрей Володимир Ровінський зазначив, що для нього яскравим свідченням духовної зрілості церковної громади виявився той факт, що до ювілею прихожани готувалися не тільки прикрашенням храму та його подвір'я, але й Сповіддю та Св.Причастям за Божественною Літургією.

Сьогодні громада храму Почаївської ікони Божої Матері, завдяки єднанню навколо Чаші Христової, проявляє активність в роботі з дітьми та молоддю, піклується про людей похилого віку. Тут пильна увага приділяється молодим батькам. Але "родзинкою" громади в цілому і кожного прихожанина зокрема, є особливе сприйняття себе, як члена однієї родини, однієї сім'ї - сім'ї Христової. Очевидно, це головне надбання минулого десятиліття.

Фотоспогад
 

Інтернет-журнал «Амвон»
 

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий