Діяльність православного братства імені Іоана Кронштадтського

29 ноября 2010

Знову за допомогою зовнішньої реклами Волинське православне братство імені святого праведного Іоана Кронштадтського закликає волинян до тверезого способу життя. На цей раз на площинах лайтпостерів, що розташовані на головних вулицях м. Луцька, жителі та гості нашого обласного центру мають змогу побачити спільний проект Волинського братства тверезості та Волиської боксерки: «Обираймо тверезе життя».

Чотирьохразова чемпіонка України, чемпіонка кубку України 2007 р., чемпіонка Європи 2009 р., бронзова призерка чемпіонату світу 2010 р., Коб Тетяна Володимирівна залюбки погодилася на пропозицію братства підтримати своїм авторитетом пропаганду тверезого способу життя, оскільки й сама живе тверезо – Тетяна взагалі не вживає спиртних напоїв.

Нагадуємо, що це вже другий проект щодо популяризації тверезого способу життя, розпочатий братством. На початку літа на білбордах міста бів втілений у життя проект «Краще тверезе життя».

Братство висловдлює щиру вдячність підприємцям, фірмам, які безкоштовно надали площини рекламних щитів для соціальної реклами, а також дякуємо всім, хто залучився до доброї справи.

За допомогою пожертв віруючих людей Волинське братство тверезості спромоглося  видати буклети та листівки, на яких міститься інформація про діяльність братства та деякі поради по підтримці тверезого способу життя.

Також доводимо до відома, що 30 листопада 2010 р. у стінах Волинської Духовної Семінарії о 14 годині відбудеться круглий стіл з нагоди річниці заснування Волинського православного братства тверезості імені святого праведного Іоана Кронштадтського. У круглому столі візьмуть участь представники братств тверезості із багатьох регіонів України та фахові спеціалісти. Запрошуються усі бажаючі прийняти участь у круглому столі та ті, хто небайдужий до справи ствердження тверезості у суспільстві.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий