У Києво-Печерській Лаврі відбудулися всеукраїнські збори духовенства, яке опікується засудженими до позбавлення волі

25 ноября 2010

18 листопада з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира Синодальний відділ Української Православної Церкви у справах пастирської опіки пенітенціарної системи проводить у Києво-Печерській Лаврі збори духовенства, яке опікується засудженими до позбавлення волі. Тема засідання: «Сучасна практика пастирської роботи в установах виконання покарань. Духовна опіка засуджених і персоналу установ».

З благословення керуючого Волинською єпархією митрополита Луцького і Волинського Ніфонта участь у форумі взяв і духівник ув’язнених області голова єпархіального відділу у справах пастирської опіки пенітенціарної (тюремної) системи протоієрей Георгій Шевчук та працівник відділу диякон Іван  Артемук.

Завданням цього форуму тюремного духовенства було обговорення організаційних аспектів надання духовно-пастирської, моральної і благодійної допомоги особам, які перебувають в місцях позбавлення волі, обмін досвідом, напрацювання варіантів взаємодії державних, громадських і релігійних організацій.

На зборах був представлений досвід надання духовної опіки різним категоріям засуджених, обговорені питання взаємодії з представниками Держдепартаменту з питань виконання покарань задля плідного використання прийнятних сучасних досягнень співпраці Церкви і пенітенціарних установ.

Збори розпочалися з молебню в Троїцькій надбрамній церкві Києво-Печерської Лаври о 10 годині, потім відбулося відкриття Всеукраїнської виставки робіт з художньо-прикладної творчості засуджених до позбавлення волі в лекторії Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника і концерт духовних піснеспівів. Організаторами виставки є Синодальний відділ Української Православної Церкви у справах пастирської опіки пенітенціарної системи спільно з Державним департаментом України з питань виконання покарань та Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий