Престольне свято в селі Рудня

23 ноября 2010

Напередодні в  неділю була відслужена святкова всенічна, яку очолив благочинний Білогірського району Шепетівської єпархії Хмельницької області протоієрей Олександр Теравський, якому співслужили благочинний Рожищенського району протоієрей Петро Іваничко, настоятель Свято-Георгієвського храму міста Луцька протоієрей Олександр Мазурак , настоятель та інші священики. Замість другої кафізми на утрені було прочитано акафіст храмовому святому.

У день свята урочисте богослужіння, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Луцького і Волинського Ніфонта, очолив благочинний Рожищенського району, протоієрей Петро Іваничко, якому співслужили Білогірський благочинний, протоієрей Олександр Теравський, Свято-Введенський Ковельський благочинний, протоієрей Василій Сергійчук, духовенство Рожищенського, Ківерцівського та Маневицького районів у кількості пятнадцяти священиків. Окрасою свята було служіння протодиякона Ростислава Петрова. Після співу "Отче наш" повчальну промову виголосив настоятель Свято-Покровського храму селища Цумань, священик Михайло Кулакевич, який розповів вірянам про важливість храму у нашому житті.

По завершенні Божественної Літургії було звершенно хресний хід навколо тимчасового приміщення храму (поряд будується новий прекрасний храм), було прочитано Святе Євангеліє та покроплено усіх Святою Водою. У своєму вітальному слові благочинний Рожищенської округи зазначив, що за майже пять років існування громади зроблено доволі багато роботи і побажав не зупинятися, а й надалі так працювати. Також отець благочинний привітав настоятеля храму священика Дмитрія Теравського з Днем Ангела і побажав йому натхнення та Божої допомоги в служіння та будівництві храму. До вітальних слів отця благочинного приєдналися діти, які у віршованій формі привітали настоятеля та усіх присутніх із святом. Протодиякон Ростислав виголосив многоліття, яке співали усі разом.Настоятель храму, у свою чергу, подякував священикам, прихожанам та гостям за свято і висловив надію, що з кожним роком кількість священиків і людей на престольному святі буде збільшуватися.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий