У Луцьку зібралося приблизно сто делегатів Волинської обласної організації Товариства Червоного Хреста України

22 ноября 2010

У Луцьку зібралося приблизно сотня делегатів ХХІІ звітно-виборної конференції Волинської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, аби дізнатися, що вдалося організації реалізувати за попередні п’ять років. Про це 4 листопада доповіла голова Товариства Червоного Хреста у Волинській області Валентина Пришко.

Розпочали конференцію із обрання президії та привітань. З благословення керуючого Волинською єпархією митрополита Луцького і Волинського Ніфонта  участь у конференції взяли благочинний храмів Луцька протоієрей Володимир Літвенчук та настоятель Петро-Павлівського храму Луцька протоієрей Богдан Линник. Отець Володимир побажав, щоб конференція пройшла під Божим благословенням, а Червоному Хресту – успіхів і процвітання. Також він передав вітання і благословення архіпастиря та зауважив, що у Волинській єпархії завжди з радістю відгукуються на усі соціальні проекти запропоновані державою і при єпархії досить плідно розпочав діяльність соціальний відділ, котрий також має свої задуми та проекти і  буде надалі  ще більш плідно співпрацювати з організацією Червоного Хреста.

До привітань приєднались маленькі волонтери Заборольської ЗОШ. Вони розповіли вірші про допомогу, яку надає Товариство Червоного Хреста, і про милосердя: «Хай завжди розцвіта милосердя і людська доброта».

Опісля голова Волинської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Валентина Пришко розповіла про діяльність організації, підвела підсумки за попередні п’ять років. Зокрема про здобутки у покращенні організації роботи. За її словами,  вдалось збільшити кількість членів організації на 19,4%, наразі їх налічується 207 тисяч чоловік. Також 24 працівники отримали державні нагороди.

На обліку обласної організації станом на сьогодні перебувають понад шість тисяч хворих, тисяча з яких – прикуті до ліжка. А за дев’ять місяців цього року за допомогою звернулось майже сім тисяч чоловік.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий