Відійшов у вічність клірик Берестечківського благочиння

19 ноября 2010

19 серпня помер настоятель Свято-Георгіївської церкви села Кутрів Берестечківського благочиння протоієрей Йосип Ляшкевич.

Народився батюшка 27 квітня 1946 року у селі Грицеволя Радехівського району Львівської області у селянській сім’ї. Виховувався у сім’ї родичів, адже батьків примусово депортували у Сибір, коли йому не виповнилося й року. Після закінчення середньої школи у 1964 році став працювати столяром у будівельній організації, де пропрацював аж до 1990 року. У 1991 році Йосип Антонович Ляшкевич вступив у Волинську духовну семінарію і в жовтні того ж року був рукопокладений у сан диякона і, незабаром, пресвітера єпископом Луцьким і Волинським Варфоломієм та направлений настоятелем у Свято-Георгіївський храм села Кутрів Горохівського благочиння, де батюшка й прослужив до смерті.

У 2010 році до дня Святої Пасхи отець Йосип був нагороджений палицею. За ревно-старанну службу Церкві Христовій він отримав також ювілейну медаль «Харківський собор – 10 років» І ступеня і орден преподобного Агапіта Печерського ІІІ ступеня.

Чин відспівування протоієрея Йосипа Ляшкевича з благословення керуючого Волинською єпархією митрополита Луцького і Волинського Ніфонта очолив секретар Волинського єпархіального управління протоієрей Микола Бондарук.

Управління Волинської єпархії Української Православної Церкви і митрополит Ніфонт висловлюють щирі співчуття родині та пастві покійного батюшки. Хай Милосердний Господь прийме його безсмертну душу у Свої Небесні обителі. Вічна йому пам’ять!

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий