Cлужіння в Горохівському благочинні

08 ноября 2010

4-го листопада день пам’яті Казанської ікни Божої Матері з благословення високопреосвященнішого митрополита Ніфонта в храмі Різдва Христового м.Горохова відбулось соборне богослужіння. Святкову службу очолив благочинний Горохівської округи прот.Олександр Пасічник. Йому співслужили настоятель храму Покрова Божої Матері с.Терешківці прот.Валилій Хомляк  та клірик місцевого храму священик Степан Стасюк. Богослужіння співали місцевий хор, та хор священиків благочиння, котрі під час навчання в духовній семінарії несли послух у семінарському хорі. Після євангельського читання зі словом проповіді на тему «Заступництво Божої Матері» звернувся до присутніх в храмі прот.Василій Хомляк.

Особливим було те, що під час богослужіння в храмі молились незрячі, котрі прибули на молитву разом з головою Горохівського правління УТОС Галиною Олександрівною Коротчук. Вже протягом 5-ти років благочинний прот.Олександр разом з духовенством благочиння проводить духовну опіку над незрячими. Щомісяця благочинний зустрічається з ними для духовної бесіди. Стала доброю традицією, щорічна паломницька поїздка з незрячими Горохіського р-ну до Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Після молебню до Божої Матері, який служили всі священики, благочинний звернувся до людей з вітальним словом. Відзначив також присутніх в храмі незрячих. Зі словом подяки до благочинного звернулась голова Горохівського правліня УТОС Г.О.Коротчук, котра, також передала вітання від Голови обласного правління Юрія Прокоповича Симончука, котрий бажав бути присутнім на богослужінні. Нажаль через хворобу Ю.П.Симончук не зміг прибути до Горохова. На знак подяки О.Г.Коротчук вручила прот.Олександру букет квітів. В свою чергу благочинний подякував за духовну співпрацю, та передав Юрію Прокоповичу в дарунок образ Казанської ікони Божої Матері.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий