Голова паломницького відділу єпархії взяв участь у роботі Міжнародної Конференції з питань паломництва

05 ноября 2010

20 жовтня, з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, у галереї «Соборна», що на місці будівництва Свято-Воскресенського Кафедрального Собору УПЦ (Залізничне шосе, 3)  розпочала свою роботу Міжнародна Конференція з питань паломництва. Головна тема форуму «Координація роботи паломницьких служб Української Православної Церкви». Організатором  заходу виступив  Паломницький Центр при Відділі зовнішніх церковних зв’язків УПЦ. Участь у конференції з благословення керуючого Волинською єпархією  митрополита Луцького і Волинського Ніфонта взяли голова паломницького відділу єпархії архімандрит Аліпій (Сапіга) та його заступник священик Володимир Брук.

Конференція розпочалася з молитви – Предстоятель Української Православної Церкви відправив подячний молебень у дерев’яному храмі на честь Всіх святих. По його завершенні Архіпастир приклав Боже благословення на організаторів і учасників форуму.

Після цього, безпосередньо розпочалася робота Міжнародної конференції. На її початку до присутніх із вітальним словом звернувся Блаженніший Митрополит Володимир, який, зокрема, відзначив важливість паломництва як складової частини духовного життя людини та підкреслив роль церковних структур у  його організації.

Під час першого дня роботи  Конференції в галерії «Соборна» була відкрита фотовиставка «З Предстоятелем по Святій Землі», присвячена 75-літтю Блаженнішего Митрополита Володимира.

Загалом, форум тривав 2 дні – з 20 по 21 жовтня. У його роботі взяли участь представники паломницьких відділів єпархій, монастирів, парафій УПЦ,  представники турфірм, орієнтованих  на паломництво, гості з Росії, Ізраїлю, Греції, Італії, Німеччини, Румунії, Сербії.

У своїй доповіді про діяльність паломницького відділу Волинської єпархії отець Аліпій звернув особливу увагу на місіонерські поїздки з дітьми та на соціальні паломництва з незрячими, де під час поїздок священики коментують богослужіння.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий