МОСКВА. Представники інформаційних структур УПЦ беруть активну участь у роботі IV Міжнародного фестивалю православних ЗМІ «Віра і слово»

11 октября 2010

У понеділок, 11 жовтня, в залі церковних соборів Храму Христа Спасителя розпочав роботу IV фестиваль православних ЗМІ "Віра і слово". Організатором форуму виступив Синодальний інформаційний відділ Московського Патріархату.

Перед офіційним відкриттям Фестивалю було презентовано канал Руської Православної Церкви на YouTube (youtube.com/user/russianchurch).

У роботі Фестивалю беруть участь 38 представників з 17 єпархій Української Православної Церкви, Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ та Ужгородської Української Богословської Академії. Найбільшою кількістю учасників представлені Київська Митрополія, Чернігівська, Волинська, Донецька і Луганська єпархії УПЦ. У фестивалі бере участь і голова інформаційно-просвітницького відділу та прес-служби Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

Виступаючи на відкритті Фестивалю «Віра і слово», голова Синодального інформаційного відділу Московського Патріархату Володимир Легойда окреслив головні напрямки та принципи роботи інформаційних структур Церкви, а також відзначив рівень ІІІ Фестивалю ЗМІ православних (http://festzmi.org), який закінчив свою роботу за день до початку роботи IV Міжнародного фестивалю православних ЗМІ «Віра і слово».

У другій половині дня фестиваль продовжив свою роботу за напрямками: друковані ЗМІ, телебачення, радіо, зв’язки з громадськістю, інтернет, керування та адміністрування.

Православіє в Україні
 

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий