Волинська єпархія - лауреат в трьох номінаціях ІІІ Фестивалю ЗМІ православних (Київ, 7-9 жовтня 2010 р.)

11 октября 2010

Нагородженням дипломами лауреатів, грамотами світських ЗМІ та дипломами учасників закінчив свою роботу ІІІ Фестиваль ЗМІ православних.

На фестивалі кожна прес-служба єпархії мала можливість представити свої проекти у шести номінаціях – «нові проекти», «відкриття року», «подія року», «людина року», «ініціатива року» та «позитивний досвід».

Координаційна рада синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ ретельно вивчила представлені проекти. Тож під час урочистого засідання з нагоди закриття фестивалю визначили переможців та вручили дипломи лауреатам.

"Людиною року" визнано Блаженнішого Володимира Митрополита Київського та всієї України. Символічно, що кожен із присутніх учасників фестивалю поставив свій підпис на дипломі предстоятеля УПЦ.

Інформаційно-просвітницький відділ та прес-службу Волинської єпархії у номінації «Краща інформаційно-просвітницька структура-2010» визнано кращою за ефективність та професіоналізм.

Також голова інформаційного відділу єпархії протоієрей Валентин Марчук отримав нагороди перших місць ще у двох номінаціях: за проведеня благодійного фестивалю «Волинський благовіст» у номінації «Подія року»(вперше транславали цю подію на Волині в прямому ефірі протягом дня два місцеві телеканали) та за задум нового телепроекту єпархії у номінації «Нові проекти».

Представникам світських ЗМІ, які активно співпрацюють з інформаційно-просвітницькими відділами єпархій та висвітлюють православні події і новини вручили грамоти Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Володимира Митрополита Київського і всієї України. Зокрема, грамоти вручили і волинянам: режисеру-монтажу медіапроектів Волинської єпархії Миколі Шабалі та журналісту газети «Вісник і Ко» Марії Дубук.

По завершенню офіційної частини представники прес-служб єпархій та світських ЗМІ мали можливість обговорити та підсумувати результати проведеного фестивалю.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий