На фестивалі ЗМІ православних у Києві представили інформаційні проекти Волинської єпархії

10 октября 2010

У п’ятницю, 8 жовтня, у рамках третього Фестивалю ЗМІ православних у столичному кінотеатрі «Зоряний» відбувся круглий стіл клубу головних редакторів на тему: "Стан відносин зі світськими ЗМІ в регіонах".

Участь в обговоренні питань взяв і представник Волинської єпархії  протоієрей Валентин Марчук. Священнослужителі та миряни-журналісти обговорювали різні принципи православної  журналістики. Виявилося, позитивного досвіду співпраці більше, ніж негативного. Однак, в кожному регіоні свої особливості відносин світських та церковних журналістів. Зокрема, на Заході України визначальним у цих відносинах, нерідко стає стан міжконфесійних стосунків в регіоні та політичних вподобань чільників цього регіону. На Сході - визначальними стає духовний, соціальний, інтелектуальний та матеріальний стан жителів регіону.

Зокрема, у своїй промові отець Валентин розкрив декілька принципів діяльності православного журналіста: розумне свідчення про Православ’я та показ краси вчення Церкви,постійність та безкорисливість у щоденній праці журналіста, а також вважає, що в кожній єпархіальній прес-службі має бути штатним працівником - професійний журналіст.

Також в цей день отець Валентин розповів і про медіапроекти Волинської єпархії: тележурнал «Дзвони Волині», телепрограма «Благодатна купель», радіопрограма «Православне слово», радіопрограма «Духовні орієнтири», газета «Дзвони Волині», офіційний сайт єпархії http://orthodox.lutsk.ua.

Також під час презентації були представлені і прямі ефіри, котрі постійно проводяться інформаційним відділом єпархії. Священик розповів і про медіа плани діяльності інформаційного відділу та прес-служби єпархії.
 

Фото К. Ровінської
 


 

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий