Фільм «Шукати Гроспода» в основному конкурсі фестивалю «Покров»

08 октября 2010

Як ми вже  повідомляли, з 7 по 10 жовтня Києві відбудеться восьмий Міжнародний фестиваль православного кіно «Покров»- 2010 ( детальна інформація на сайті фестивалю pokrovkino.com). В рамках цього фестивалю відбудеться третій фестиваль православних ЗМІ, на якому уже представлено всі медіапроекти інформаційного відділу Волинської єпархії.

На сам  фестиваль «Покров» з благословення митрополита Ніфонта інформаційним відділом єпархії представлений документальний фільм «Шукати Господа», котрий був створений до 20-чя архієрейської хіротонії правлячого владики Волинської кафедри.

В основному  конкурсі фестивалю фільм покажуть у п’ятницю, 8 жовтня о 10:00 у Будинку Кіно, вулиця Саксаганського,6.

Представлятиме фільм автор телестрічки Оксана Лукашук.

Сюжет фільму: Фільм  «Шукати Господа» присвячений 20-літтю архієрейської хіротонії митрополита Луцького і волинського Ніфонта (Василя Солодухи). До цього відомий на всю Волинь та поза її межами монах – архімандрит Ніфонт служив настоятелем у Свято-Троїцькому храмі невеличкого села Рудка-Козинська Рожищенського району Волинської області. У березні 1990 року рішенням Священного Синоду його було призначено єпископом Хмельницьким і Кам’янець-Подільським. Як справився молодий монах з цією відповідальною місією, чи легким для нього був амофор архієрея в тих непростих історичних обставинах, які були на початку його єпископського служіння і 20 років потому розповідає цей фільм.

У фільми використано  матеріали з відеоархіву Волинської єпархії УПЦ

Тривалість: 00:34:23  

 Анотація до  фільму «Шукати Господа»

Жанр: Документальний фільм

Країна: Україна

Режисер: Оксана Лукашук

Автор сценарію: Оксана Лукашук

Монтаж: Миколи Шабали

Оператори: Рустан Щербачук, Олексанадр Пілюк, Богдан Придатко

Консультанти: архімандрит  Аліпій (Сапіга), протоієрей Валентин Марчук

Музика та звук:уривки класики,  церковні піснеспіви у виконанні хору «Волинські дзвони» храму Всіх Святих землі Волинської м. Луцька ( регент --  Марія Федосюк-Вислоцька) та хору «Благовіст» Хрестовоздвиженського храму смт Колки (регент – Михайло Горбач)

Аудіо: мова: українська.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий