Волинська єпархія представлена на відкритті третього фестивалю ЗМІ православних

07 октября 2010

Сьогодні, 7 жовтня, до столиці України прибула делегація з Луцька, яка буде представляти Волинську єпархію на третьому фестивалі православних ЗМІ, а також на восьмоу міжнародному кінофестивалі «Покров».  До складу делегації увійшли голова інформаційно-просвітницького відділу та прес-служби єпархії протоієрей Валентин Марчук, який буде представляти вже відомі у нашому регіоні православні медіапроекти: тележурнал «Дзвони Волині», телепрограму «Благодатна купель», радіопрограму «Православне слово», радіопрограму «Духовні орієнтири», газету «Дзвони Волині», офіційний сайт єпархії http://orthodox.lutsk.ua та розповість про нові задуми відділу. Також до складу делегації ввійшли Микола Шабала – режисер тележурналу «Дзвони Волині», телепрограми «Благодатна купель» і фільму «Шукати Господа», створеного до 20-ліття архієрейської хіротонії митрополита Ніфонта та журналіст газети «Вісник і Ко» Марія Дубук.

На восьмому міжнародному кінофестивалі «Покров» від Волинської єпархії буде демонструватися фільм «Шукати Господа», автором якого є редактор телепроектів єпархії Оксана Лукашук, котра і представлятиме фільм на фестивалі.

Варто зазначити, що жюрі для участі у фестивалі із 130 робіт відібрало 40 кращих  із 6 країн. Приємно, що серед цих сорока є і фільм про правлячого архієрея Волинської єпархії митрополита Луцького і Волинського Ніфонта.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий