Представники інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії візьмуть участь в IV Міжнародному фестивалі православних ЗМІ «Віра і слово»

07 октября 2010

З благословення Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з 11 по 13 жовтня 2010 року в Москві проходитиме IV Міжнародний фестиваль православних ЗМІ «Віра і слово».

Організатор форуму — Синодальний інформаційний відділ Московського Патріархату.

З благословення керуючого Волинською єпархією митрополита Луцького і Волинського Ніфонта участь у фестивалі візьмуть голова інформаційно-просвітницького відділу та прес-служби єпархії протоієрей Валентин Марчук та двоє працівників відділу.

Отець Валентин на прохання організаторів підготував доклад на тему: "Особливості інформаційно-просвітницької роботи на Західній Україні".

Офіційне відкриття фестивалю відбудеться у Залі церковних соборів Храму Христа Спасителя в понеділок, 11 жовтня. Цього року фестиваль відвідає Святіший Патріарх Кирил. Предстоятель Руської Церкви візьме участь у прес-конференції для церковних і світських журналістів, які матимуть можливість особисто задати Його Святості свої питання.

В рамках фестивалю, крім роботи секцій за напрямками і церемонії вручення призів, плануються ділові ігри, майстер-класи, демонстрація навчальних фільмів та багато іншого.

У форумі візьмуть участь делегації від усіх єпархій Руської Православної Церкви. В рамках фестивалю буде організовано експозицію православних ЗМІ, в тому числі єпархіальних, благочинницьких, монастирських, парафіяльних та інших видань. Кращі матеріали будуть розміщені на сайті фестивалю. Як очікується, за підсумками форуму буде підготовлено каталог православних ЗМІ.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий