Волинська єпархія представлена на третьому фестивалі ЗМІ православних

30 сентября 2010

Третій в історії Української Православної Церкви фестиваль православних ЗМІ відбудеться з 7 по 9 жовтня 2010 року в рамках восьмого Міжнародного фестивалю «Покров». З благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира організовує захід Синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ, голова відділу - прес-секретар Предстоятеля УПЦ протоієрей Георгій Коваленко. Інформаційні партнери фестивалю - офіційний сайт УПЦ, «Церковна православна газета», Інтернет-портал «Православіє в Україні», телеканал «Глас».

У рамках фестивалю заплановано круглий стіл «Чого очікують світські ЗМІ від церковних прес-служб» за участю представників загальнонаціональних, місцевих та православних ЗМІ за спеціалізацією (теле, радіо, преса, інтернет), засідання Клубу головних редакторів «Стан відносин зі світськими ЗМІ у регіонах».   До участі в роботі запрошуються офіційні представники єпархій Української Православної Церкви, відповідальні за роботу єпархіальних ЗМІ, а також православні журналісти, які співпрацюють із церковними мас-медіа, ведуть власні інформаційні проекти чи пишуть на церковну тематику.

З благословення керуючого Волинською єпархією митрополита Луцького і Волинського Ніфонта участь у Фестивалі візьме участь голова інформаційно-просвітницького відділу та прес-служби єпархії протоієрей Валентин Марчук, Шабала Микола Олександрович, режисер монтажу теле- та радіопроектів Волинської єпархії, Дубук Марія Іванівна, журналіст газети «Вісник і Ко».

На Фестивалі будуть представлені медіапроекти Волинської єпархії: тележурнал «Дзвони Волині», телепрограма «Благодатна купель», радіопрограма «Православне слово», радіопрограма «Духовні орієнтири», газета «Дзвони Волині», офіційний сайт єпархії http://orthodox.lutsk.ua/.

Інтернет-ресурс Фестивалю православних ЗМІ відкрився за адресою festzmi.org і призначений інформаційно супроводжувати підготовку та проведення першого форуму православних журналістів України. На сайті розміщено інформацію про фестиваль та його ключові події, програму заходів і документи для тих, хто бажає взяти участь.

Щодня оновлюється перелік учасників, які вже подали заявки на фестиваль.

Після відкриття фестивалю ресурс детально висвітлюватиме роботу форуму, тут буде розміщено доповіді учасників та їхні коментарі.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий