Секретар єпархії взяв участь у святкуванні з нагоди Дня рятівника

20 сентября 2010

У середу, 15 вересня, з нагоди Дня рятівника відбулися урочистості у Луцьку. Свято відзначали у Палаці культури.

З благословення керуючого Волинською єпархією митрополита Луцького і Волинського Ніфонта та на запрошення організаторів заходу участь у святкуванні взяв секретар єпархіального управління протоієрей Миколай Бондарук.

Начальник ГУМНС у Волинській області, генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Грушовінчук зазначив: «Кожен рік для нас є випробуванням у повному сенсі слова». Адже саме рятувальники працюють в умовах постійної загрози для життя. Цьогоріч вони здійснили 5 тисяч виїздів за викликами, довелося ліквідовувати три надзвичайні ситуації. Волинські рятувальники знешкодили п'ять тисяч вибухонебезпечних предметів, із них сім авіаційних бомб, та подолали майже сімсот пожеж.

«Чи то пожежа, чи паводок - рятувальники завжди демонстрували високий рівень професіоналізму», - зазначив Грушовінчук.

За словами волинського губернатора Бориса Клімчука, про цю професію ми зазвичай дізнаємося з преси, з гарячих репортажів. «А ті, хто дотикається, можуть оцінити цю працю, важку, небезпечну, де треба бути щомиті напоготові», - сказав він і додав, що кількість надзвичайних ситуацій не меншає. Заступник голови Волинської облради Борис Загрева подякував бійцям МНС за важку і наполегливу працю. Він додав, що з екранів телевізорів можна побачити кількох рятувальників, тоді як зараз вони всі разом.

Низку працівників ГУМНС в області та його підрозділів представники влади нагородили грамотами та подяками.

Слід зауважити, що нещодавно підписанні договори з Волинською та Володимир-Волинською єпархіями про катехізиче і духовне виховання, а також виховання морально-патріотичних якостей у особового складу МНС України у Волинській обл. Священики УПЦ читають лекції, говорять проповіді, звершують треби в частинах МНС нашої області, та індивідуальні бесіди за бажанням окремих осіб.

Довідка. День рятівника відзначають 17 вересня.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий