Паломництво делегації УПЦ на Святу Землю

13 сентября 2010

7 вересня Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію на Святій горі Фавор — на місці Преображення Господнього. Йому співслужили архієпископи: Конотопський і Глухівський Лука, Мукачівський і Ужгородський Феодор, єпископи: Володимир-Волинський і Ковельський Никодим, Макаровський Іларій, Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ). Також до складу делегації, яка супроводжує  Блаженнішого Митрополита Володимира, ввійшов і голова інформаційно-просвітницького відділу та прес-служби Волинської єпархії, редактор офіціного сайту Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук..

Предстоятель молився за український народ, керівників держави, а також прочитав поминальні записочки, що прийшли на електронну адресу офіційного сайту Української Православної Церкви.

За Божественною літургією Блаженніший Владика також молився про онкохворих дітей України.

Записки для молитви з більш ніж тисячею імен таких дітей зі всієї України, вихованців дитячих будинків та інтернатів (м. Боярка, Нова Каховка), імена волонтерів та лікарів Охмадиту та Інституту раку, волонтерів Іонинського братства.

У храмі Преображення Господнього Митрополит Володимир, духовенство та паломники вклонилися таким визначним християнським святиням як чудотворна ікона Божої Матері «Неувядаємий цвіт», камінь «стопочка», на якому, згідно з церковним Переданням відбулося Преображення Господнє.

Потім віруючі звершили занурення у Святі Води річки Йордан і Генисаретського озера.

Група відвідала подвір’я Марії Магдаліни в Тверії, храм Марії Магдалини, цілюще джерело, що знаходиться неподалік, храм примноження хлібів і риб у місті Ель-Табаха, храм Дванадцяти апостолів у Капернаумі, Канну Галилейську, а також джерело, біля якого, згідно з церковним Переданням, відбулося Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Також згідно з програмою група відвідала Святу гору Сіон, храм Різдва Христового у Віфліємі, монастир преподобного Феодосія Великого, Лавру преподобного Сави Освященного, подвір’я Руської Духовної Місії в Хевроні (побували біля Дуба Маврійського), подвір’я в Єрихоні, монастир преподобного Герасима Йорданського, гробницю святого праведного Лазаря Чотириденного, Єлеонську гору (місце Вознесіння Господнього), Гетсиманський сад, храм святого первомученика архідиякона Стефана, а також Олександрівське подвір’я в Єрусалимі.

Дану паломницьку поїздку організував Паломницький центр Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви. Традиційно подібні заходи на чолі з Блаженнішим Митрополитом Володимиром організовуються декілька разів на рік.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий