Ювілей Горохівського храму

25 августа 2010

24 серпня в День Незалежності храм Різдва Христового міста Горохова відсвяткував десяту річницю з моменту закладення каменя під будівництво. Десять років тому, керуючий Волинською єпархією митрополит Луцький і Волинський Ніфонт, разом з благочинним протоієреєм Олександром Пасічником та духовенством благочиння, звершив освячення місця та закладення першого каменя нового храму. Пройшло десять років…

Розділити радість торжества, з балагословення владики, прибули секретар єпархії протоієрей Миколай Бондарук та архімандрит Аліпій (Сапіга). В цей день в благочинні відбулась сповідь духовенства. Урочисте богослужіння очолив архімандрит Аліпій. Місцевий хор та хор духовенства благочиння були прикрасою святкової служби. Під час запричасного, клірик храму Різдва Христового міста Горохова священик Степан Стасюк виголосив проповідь на тему «Православний християнин в державному суспільстві».

Богослужіння завершилось подячним молебнем. Духовенство та віруючі люди дякували Богу за Його безмежні милості які Він посилав будівничим дому Божого. Також дякували Богу за даровану незалежність нашій державі і просили божої допомоги та благословення на подальші труди для слави Церкви та держави. По завершенню молебню архімандрит Аліпій звернувся до всіх з повчальним словом. В своїй проповіді він наголосив, що кожна людина повинна трудитись у справі свого спасіння та вдосконалення так, як трудиться садівник, і тільки тоді ми зможемо принести Богу достойні плоди нашої віри. Також проповідник зауважив, що лише тоді наша Україна буде процвітати, коли повернуть її громадяни свій погляд до Бога, та будуть жити за Його заповідями. Отець архімандрит привітав настоятеля, благочинного округи протоієрея Олександра Пасічника і його паству з ювілеєм, зауваживши, що завдяки глибокій вірі та старанням цього сивочолого старця повстав цей величний храм.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий