Новий керівник волинського УМВС привітав голову єпархіального відділу по взаємодії зі Збройними силами з ювілеєм

14 августа 2010

У суботу, 14 серпня, в день пам’яті винесення чесних древ Хреста Господнього голова єпархіального відділу по взаємодії зі Збройними силами настоятель Свято-Георгіївського храму Луцька, що побудований на території УМВС у Волинській області, протоієрей Олександр Мазурак відзначив свій День Ангела та ювілей – 30 років з дня народження. Цього дня батюшка звершив у храмі святкову Божественну Літургію, після якої прихожани вітали свого настоятеля.

На Богослужінні був присутній і новий керівник УМВС у Волинській області генерал-лейтенант міліції В’ячеслав Ходирєв. Від імені міліціонерів області, за яких постійно молиться батюшка, В’ячеслав Анатолійович привітав отця Олександра зі святковими подіями у його житті – з Днем Ангела та ювілеєм: «При поверненні до Луцька я побачив хороші духовні зміни у колективі і це, звісна річ, завдяки Вашим старанням, отець Олександр. Я дякую Богу, що на нашій території побудований храм, тому що молитва вкрай необхідна сьогодні працівникам міліції».

В свою чергу, настоятель-іменинник подякував  В’ячеславу Анатолійовичу, а в його лиці усім міліціонерам за пам'ять і вітання, та від імені прихожан привітав генерала з поверненням на Волинь: «Все в нашому житті відбувається згідно дивного Божого Промислу і хай милосердний Бог допоможе Вам  керувати Волинською міліцією, даруючи Вам Свою небесну силу, радість і терпіння».

Довідка.

Протоієрей Олександр Мазурак, відомий серед лучан і волинян своєю активною місіонерською та проповідницькою діяльністю священик, народився 14 серпня 1980 року у місті Корець Рівненської області у сім’ї священика.

Батюшка закінчив Волинську духовну семінарію та Московський Свято-Тихонівський гуманітарний університет.

 Окрім, духовних обов’язків настоятеля в міліцейському храмі та духовної опіки міліціонерами, отець Олександр  з благословення митрополита Ніфонта очолює єпархіальний відділ по взаємодії зі Збройними силами, котрий працює в єпархії досить ефективно (налагоджено співпрацю зі всіма військовими частинами та навчальними закладами Збройних сил в області, проводяться бесіди та систематично звершуються Богослужіння), викладає у Волинській духовній семінарії та організував і розвиває роботу хору незрячих, котрий співає ранню Літургію кожного воскресного дня у храмі Всіх святих землі Волинської (при чому після керуванням вранці хором батюшка повертається в свій храм  і звершує воскресну Божественну Літургію), часто буває і учасником православної радіопередачі «Духовні орієнтири», котра звучить у прямому ефірі на радіо «Луцьк».

 

Вітаємо щиро отця Олександра і бажаємо в доброму здоров’ї трудитися для слави Божої!

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий