Православний табір для дітей на Любешівщині

27 июля 2010

Минулого тижня хлопці та дівчата з міста Любешова та сіл Заріки і Зарудче мали чудову нагоду з користю провести час літніх канікул, адже знову їх покликала «Стежинка добра». Саме так називався дитячий православний табір, який з благословення керуючого Волинською єпархією митрополита Луцького і Волинського Ніфонта організували благочинний Любешівської округи  настоятель Різдво-Богородичного храму  села Зарудче протоієрей Анатолій Шкара та настоятель Олександро-Невського храму Любешова священик Георгій Поліщук. А допомагали їм парафіянки Марія Саковець, Оксана Каргіна, Катерина Баранова, Катерина Ковальчук та Тетяна Бондар.

Якщо першого дня дітей у таборі було близько п’ятдесяти, то вже наступного – за сімдесят, і щодня бажаючих добре провести час із друзями та віднайти нових тільки більшало.

День починали з молитви, ознайомлювалися із сторінками Святого Письма, розігрували сценки на біблійну тематику, грали в ігри на логіку, мислення та ерудицію, проводили спортивні змагання - ось неповний перелік того чим займалися діти. А ось те, що найбільш сподобалось усім без виключення - це відвідини Люб’язя, зокрема однойменного озера.

«Ми накупалися досхочу, перезнайомилися, весело і цікаво проводили час. Та й приготовлені на природі страви виявилися набагато смачніші від тих, які готуються вдома. Тільки шкода, що час збіг так швидко», - поділилися враженнями діти.

Запам’ятається їм надовго й поїздка в Бучин, де вклонилися чудотворному образу Богородиці в місцевому храмі. А під час звершення молебня діти самі виконували церковні піснепіви.

У останній день табору багатьом не хотілося повертатися додому, адже було знайдено нових друзів, дізналися багато нового та духовно збагатилися. Тому діти говорили : «До зустрічі у наступному році», а до зустрічі їх приведе Стежинка Добра!

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий