Розпочалася перша зміна православного дитячого табору

08 июля 2010

По благословенню керуючого Волинською єпархією митрополита і Волинського Ніфонта розпочав роботу православний табір «Стежинка добра», що відкрився у Свято-Троїцькому жіночому монастирі села Старосілля Маневицького району.

Перебуваючи в монастирі діти відвідують богослужіння, виконують монастирський послух, займаються в майстернях: бісероплетіння, м’якої іграшки, художній та керамічній студіях, відвідують уроки флористики.

Оскільки табір було організовано православною недільною школою, розклад дня тут особливий. Щоранку й щовечора діти стають на спільну молитву. Старші з них чергують, допомагають на кухні та прибирають територію. Після ранкових молитов ієродиякон Ніфонт (Омельчук) – голова молодіжного відділу єпархії, викладач Волинської Духовної семінарії та організатор і керівник табору -  проводить з дітьми бесіду, під час якої пояснює наймолодшим зміст молитов, а також дає духовну настанову малечі на весь день. З дітками працюють студенти семінарії, а також представники Православного молодіжного товариства на честь Ніколи Святоші.

Завданням організації табору є духовне зростання вихованців, тож кожен наступний день присвячується якійсь християнській чесноті, а ввечері діти аналізують, чи вдалося їм наблизитися до неї, стати на сходинку вище.

Вже за кілька днів перебування в таборі зміну в дитячій поведінці помітили не лише вихователі, а й самі діти. Вони стали критичнішими до себе, призвичаївшись і придивившись до інших, відтак спілкуватися між собою стало набагато простіше.

І зміна: 5-16 липня.Тема “English Club”.

ІІ зміна: 19-30 липня. Тема “Світ казки”.

III зміна: 2-13 серпня. Тема “English Club”.

ІV зміна: 16-27 серпня. Тема “Світ казки”.

Вікова категорія: 8-14 років.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий