Волинська єпархія була представлена у благодійному телерадіомарафоні

03 июня 2010

У вівторок, 1 червня, до Міжнародного дня захисту дітей на Волинському телебаченні та радіо з ініціативи обласного відділення Дитячого фонду України відбувся благодійний телерадіомарафон «Поспішаймо робити добро». На запрошення голови обласного відділення Дитячого фонду України Олени Грінченко керуючий Волинською єпархією митрополит Луцький і Волинський Ніфонт як і в минулих роках благословив цю благодійну акцію.

Вранці під час ефіру секретар єпархіального управління протоієрей Миколай Бондарук від імені владики разом з головою обласного відділення Дитячого фонду України Оленою Грінченко, головою обласної державної адміністрації Борисом Клімчуком та головою обласної ради Анатолієм Грицюком  розпочав цей марафон.

Отець Миколай у своєму слові зауважив, що жодна справа милосердя не минеться для людини безслідно: навіть у час найстрашнішої фінансової і політичної кризи християнин, рука якого завжди готова до милосердя, не знатиме скорботи, бо усі кризи починаються з кризи духовної, яка у свою чергу росте на ґрунті егоїзму, жорстокосердя і байдужості. Батюшка побажав жертводавцям Божого благословення у всіх добрих справах, і всіляких духовних і земних благ, щоб ніколи не забували вони про скривджених і знедолених.

Борис Петрович під час своєї промови подякував митрополиту за грандіозну акцію - перший Всеукраїнський фестиваль духовної пісні «Волинський благовіст», під час якого зібрали 160 тисяч гривень для обездолених дітей Волині.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий