Престольне свято в селі Копачівка

02 июня 2010

У четвер в день великого свята Вознесіння Господнього в селі Копачівка Рожищенського району жителі відзначали престольне свято свого храму. З благословення керуючого Волинською єпархією митрополита Ніфонта, святкове богослужіння очолив настоятель храму Казанської ікони Божої Матері села Озденіж протоієрей Степан Іваничко, якому співслужили священики, що приїхали на свято. Проповідь виголосив настоятель Свято-Покровського храму села Городині священик Віталій Іванущенко.

По завершенню богослужіння відбувся хресний хід навколо храму, який очолив благочинний Рожищенської округи протоієрей Петро Іваничко. Було прочитано Святе Євангеліє та покроплено усіх Святою Водою. У своєму вітальному слові отець благочинний закликав усіх до миру і єдності між собою, щоб протистояти ворогу роду людського.

Настоятель храму священик Михайло Лесик подякував священикам, які незважаючи на велике свято зуміли приїхати на свято та усім вірянам і висловив надію на те, що в наступному році і гостей і прихожан буде ще більше.


 

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий