Урочисте засідання з нагоди відкриття ІІ Фестивалю ЗМІ православних

18 мая 2010

Після урочистого відкриття фотовиставки на честь 75-річчя Блаженнішого Митрополита Володимира та молебню в Хрестовоздвиженському домовому храмі імператорської родини Романових у Лівадії гості та учасники ІІ Всеукраїнського фестивалю ЗМІ православних зібралися в Білому залі Лівадійського палацу.

Серед учасників фестивалю з благословеня керуючого Волинською  єпархією митрополита Луцького і Волинського Ніфонта присутні    представники Волинської   єпархії: голова інформаційно-просвітницького віддділу та прес-служби протоієрей Валентин Марчук та студент 4-го курсу ВДС Богдан Придатко.

У пленарному засіданні взяли участь близько 100 учасників – представники органів місцевої влади та засобів масової інформації з усіх єпархій Української Православної Церкви, кримські журналісти.

Захід розпочався з відеозвернення до учасників Фестивалю Блаженнішого Митрополита Володимира. Далі з вітальними словами виступили члени Президії — митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, заступник Голови Верховної Ради Автономної Республіки Крим Бахарєв Михайло Олексійович, заступник Голови Ради Міністрів АРК Гривковський Едуард Олександрович, перший заступник Постійного Представника Президента України в АРК Казарін Володимир Павлович, голова Республіканського комітету у справах релігій АРК Чулкова Лариса Володимирівна та інші високо посадовці регіону.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий