Голова молодіжного відділу єпархії взяв участь у нараді голів єпархіальних молодіжних відділів

26 марта 2010

25 березня з благословення Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України в актовому залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври під головуванням архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Гурія, Голови Синодального молодіжного відділу УПЦ відбулася нарада голів єпархіальних молодіжних відділів.

З благословення керуючого Волинською єпархією митрополита Луцького і Волинського Ніфонта участь у нараді взяв і голова молодіжного відділу єпархії протоієрей Петро Базюк.

Під час першої частини наради, після доповіді Високопреосвященнішого Архієпископа Гурія, була ухвалена програма можливого співробітництва з Міністерством у справах сім'ї, молоді та спорту України й розглянуто проект типового положення про єпархіальний молодіжний відділ у справах молоді УПЦ. Під час обговорення був присутній радник директора Департаменту з питань молодіжної політики Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту Ісак А.М.

Під час другої частини — розглянуто проект концепції комплексної цільної програми розвитку молодіжного служіння УПЦ на 2010-2015 роки.

Учасниками наради було створено комісію для завершальної роботи над вищеназваними проектами у такому складі: 1) архімандрит Гавриїл (Кризина) - голова комісії; 2) протоієрей Сергій Скубченко; 3) протодиякон Іоан Діденко - секретар комісії; 4) Форкош П.; 5) Костенко М.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий