Ліцеїсти на молитві

26 марта 2010

У середу, 24 березня, учні Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою приступили до Таїнств Сповіді та Причастя у храмі Всіх святих землі Волинської. З благословення керуючого Волинською єпархією митрополита Луцького і Волинського Ніфонта Таїнство Сповіді здійснив протоієрей Олександр Богданов проректор заочного сектора ВДС, котрий духовно опікується ліцеєм. Усього в цей день посповідалися і причастилися близько 150 ліцеїстів.

Ліцей є одним із кращих ліцеїв в Україні, він був створений 21 червня 2000 року.

З 18 вересня 2002 року з благословення митрополита Ніфонта між Волинською духовною семінарією та Волинським обласним ліцеєм з посиленою військово-фізичною підготовкою підписана Угода про співпрацю з метою надання допомоги в духовному вихованні ліцеїстів і затверджений тематичний план занять для 10-11 класів ліцею. У 2003р. ліцей закупив 100 примірників “Закону Божого”, для використання на уроках Духовної етики.

В 2005р. митрополит Ніфонт подарував для бібліотеки ліцею декілька примірників “Нового Завіту” на українській мові, виданого Волинською єпархією, який також використовується на уроках.

Окрім уроків для ліцеїстів проводяться екскурсії в музей Волинської ікони, де вони ознайомлюються з духовною спадщиною Волинського краю. Для того щоб урізноманітнити і зробити більш цікавими уроки існує практика показувати фільми духовного змісту.

Час від часу відбуваються зустрічі з митрополитом Волинським і Луцьким Ніфонтом, де кожен ліцеїст може задати владиці питання і отримати цікаву і вичерпну відповідь.

Також відбуваються зустрічі з учнями Волинської Духовної Семінарії, на яких крім духовної тематики розмовляють і про студентське життя.

На Різдво Христове вихованці семінарії вітають ліцеїстів різдвяним вертепом і чудовими колядками.


 

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий