Круглий стіл: «Сучасні проблеми та перспективи розвитку недільних шкіл при храмах Луцька Волинської єпархії УПЦ»

25 марта 2010

На зустрічі був присутній благочинний храмів Луцька протоієрей Володимир Літвенчук, котрий визначив та підкреслив мету, ціль та напрямок зустрічі, запропонувавши нові та актуальні методи вирішення поставленого питання.

До обговорення приєднався також керівник духовно-просвітницького відділу Луцька ієродиякон Ніфонт (Омельчук), котрий запропонував новий зміст та систему викладання богословських істин в недільних школах при приходських храмів, котра вже протягом декількох років успішно використовується у недільній школі при Волинській духовній семінарії.

Також ієродиякон Ніфонт виніс на загальне обговорення питання заміни та актуалізації методики виховання сучасної молоді. На фоні загального обговорення була розглянута система діяльності активно-діючих недільних шкіл міста, підкреслені плюси та мінуси їхньої діяльності, вирішені питання морального, організаційного та соціального характеру.

Головою духовно-просвітницького відділу було представлено заснування «Православних юнацьких зустрічей при ВДС», діяльність котрих буде зосереджуватись на різного роду соціального та церковного служіння. Ціль зустрічей буде направлена на те, щоб донести дітям, що недільна школа покликана допомогти кожній  людині, яка прагне стати свідомим християнином, живим членом Церкви Христової.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий