Голова інформаційно-просвітницького відділу прочитав лекцію у Волинському національному університеті

25 марта 2010

Нещодавно з благословення керуючого Волинською єпархією митрополита Луцького і Волинського Ніфонта голова інформаційно-просвітницького відділу та прес-служби єпархії протоієрей Валентин Марчук на запрошення викладачів математичного факультету ВНУ імені Лесі Українки прочитав лекцію на тему: «Молодь і Церква». Після лекції батюшка відповів на численні питання студентів і пообіцяв викладачам і надалі зустрічатись зі студентами інших груп та факультетів.

Слід зауважити, що такі зустрічі зі студентами вищих начальних закладів та шкіл Луцька і області відбуваються досить часто. І прохання продовжувати такі духовні зустрічі надходять у єпархію, до священиків особисто та на сайт єпархії постійно. Радує, що сьогодні молоді люди не байдужі до свого духовного життя і виявляють ось таким чином свої зацікавленні щодо духовного життя в Православній Церкві.

Зауважимо, що студенти ВНУ постійно беруть участь у телепроекті інформаційно-просвітницькому відділу єпархії у телепрограмі «Благодатна купель», задаючи питання священнослужителям.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий