Збори священиків Луцького міського благочиння

24 марта 2010

У вівторок, 23 березня, з благословення керуючого Волинською єпархією митрополита Луцького і Волинського Ніфонта у Свято-Пантелеймонівському храмі Луцька відбулися збори священиків Луцького міського благочиння. Очолив зібрання благочинний цієї округи протоієрей Володимир Літвенчук.

На зборах піднімались питання обрядового і облікового характеру.

На зібранні був присутній керівник духовно-просвітницького відділу міста Луцька ієродиякон Ніфонт (Омельчук). З благословення владики отець Ніфонт розповів присутнім священнослужителям про сучасні проблеми та перспективи розвитку недільних шкіл при храмах Луцького міського округу Волинської єпархії УПЦ. «Недільна школа покликана допомагати кожній людині, яка прагне стати свідомим християнином, живим членом Церкви Христової. Недільна школа сприяє укріпленню приходської общини, вона позитивно впливає на духовно-етичну атмосферу в родинах парафіян.

Церковно-приходська недільна школа є початковою формою релігійної освіти, за допомогою якої у дітей і дорослих прокидається і виховується прагнення до спасіння душі, що приводить, у результаті,  до духовного переродження  і воцерковлення, формується православний світогляд», - зауважив отець Ніфонт.

На завершення зустрічі отець Володимир подякував отцям-настоятелям за труди для слави Божої та побажав в останні дні святої Чотиридесятниці гідно окормляти ввірену їм паству і з радістю зустріти Світле Христове Воскресіння.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий