Відеоновина з життя Волинської єпархії у телепроекті УПЦ «Світ Православ’я»

11 марта 2010

Випуск телепередачі «Світ Православ’я» за сьоме березня містить новину з життя Волинської єпархії. Зокрема, у рубриці «Україна Православна» міститься новина про читання Псалтиря у Волинській семінарії.

Випуск розпочинається сюжетом про Хрестопоклонну неділю. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про служіння Пасій у Великий піст, постриг у читці в Києво-Печерській Лаврі, візит Митрополита Володимира до Італії, нагородження Митрополитом Володимиром архітекторів, конференцію «Студентська наука в Духовній школі», читання Псалтиря у Волинській семінарії, освячення дзвонів у Бердянську та про виставку ікон київського художника Олександра Клименка.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: у Болгарії відсвяткували День звільнення від турецького ярма, невдовзі з'явиться щотижнева телепрограма Естонської Православної Церкви, у храмі Михайлівського замку Санкт-Петербургу відновлять богослужіння (Росія), співробітники Ермітажу хочуть передати у користування храм Спаса Нерукотворного, що в Зимовому палаці Санкт-Петербургу (Росія).

Рубрика «Наші святині» сьогодні представить Вашій увазі розповідь про Свято-Успенський скит Ксилургу гори Афон.

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь на тему «Людське хрестоносіння»» «Взяти хрест – означає прийняти скорботні обставини життя, витерпіти і пересилити послані випробування, не впасти під їх вагою, не дати їм роздавити себе».

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий