Освячено нові помешкання міліціонерів

04 марта 2010

Напередодні професійного свята патрульної служби міліції від міської влади та Управління МВС України у Волинській області 12 правоохоронців отримали ключі від нових помешкань.

Подарунок правоохоронцям передав луцький міський голова Богдан Шиба, який наголосив, що навіть попри економічну кризу на Волині вдалося все ж таки виділити для правоохоронців такі потрібні їм оселі.

Присутній на урочистостях начальник УМВС України у Волинській області генерал-майор міліції Віктор Швидкий привітав винуватців свята з отриманням такого цінного подарунку та вручив ключі від кімнат.

Під час вітального слова пан генерал наголосив на самовідданості начальника Луцького міськвідділу УМВС полковника міліції Романа Крохмаля. Саме завдяки наполегливій праці цієї людини було залучено інвесторів до ремонту житла для міліціонерів. Добрим словом згадали і працівників відділу капітального будівництва Управління МВС України у Волинській області.

Звершив освячення квартир духівник міліціонерів області настоятель Свято-Георгіївського храму, що діє на території УМВС у Волинській області протоієрей Олександр Мазурак. Батюшка привітав міліціонерів зі своєрідним особистим святом та побажав в доброму здоров’ї жити в нових квартирах і за все дякувати милосердному Богу. Загалом квартирне питання для правоохоронців – це чи не найважливіша болюча проблема, яку не так просто вирішити, адже протягом останніх років питання фінансування будівництва в системі МВС за рахунок державного бюджету є вкрай складним. Тому керівництво УМВС України у Волинській області докладає неймовірних зусиль, щоб забезпечити працівників органів внутрішніх справ житлом, службовими приміщеннями, закладами охорони здоров’я та освіти. Сьогодні питання залучення позабюджетних коштів від меценатів та спонсорів у цій сфері набуває першочергового значення.

Кімнати для працівників патрульної служби виділено в одному з гуртожитків міста Луцька. Вони повністю відремонтовані та укомплектовані всім необхідним для проживання, розраховані на четверо чоловік.

Голова Волинської обласної профспілкової організації атестованих працівників органів внутрішніх справ України Володимир Буравський звернувся до тих, хто отримав ключі від даху над головою, з теплими словами вітання. Побажав, щоб в оселях цих щасливих людей панувало добро, щастя, достаток, здоров’я. А холодна погода не вплинула на святковий настрій. І ще - щоб завжди пам’ятали і відчували на душі тепло від того, що керівництво обласного управління міліції дбає про них і бажає створити такі умови, щоб кожен почувався комфортно.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий