З нагоди Дня соборності України

24 января 2011

22 січня, як і кожного року, представники міської та обласної влади, громадськість та молодь міста вшанували річницю Дня соборності України.

 

Саме цього дня 1919-го року на Софіївській Площі в Києві був проголошений Акт возз’єднання Української Народної і Західно-Української Народної Республік. А у 1999-му році відповідним Указом Президента 22 січня проголошено Днем Соборності України. Для історії України це день, коли її народ возз'єднався. В пам' ять про тих, хто не шкодував життя задля злуки, кожного року в різних містах України (не виняток і Полтава) згадують цю дату. В обласному центрі з нагоди Дня соборності відбулися мітинг та покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. Кладують квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку як символу незалежності та соборності України.

В урочистостях, зокрема, взяли участь голова Полтавської обласної ради Іван Момот, заступник голови облдержадміністрації Віктор Животенко, мер Полтави Олександр Мамай, студенти, представники обласних управлінь, міських установ і організацій, громадськості та духовенства.

З благословення Високопреосвященнішого архієпископа Полтавського і Миргородського Филипа, участь в урочистих заходах взяв настоятель Свято-Серафимівського храму Полтави протоієрей Михаїл Волощук.

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий