Опіка Церквою призовників.

21 октября 2009

У вересні розпочався осінній призов, точніше, медична комісія для юнаків, які повинні виконати громадянський обов’язок – пройти строкову військову службу у лавах Збройних сил України.

20 жовтня 2009 року у Ківерцівському будинку школяра відбулась святкова подія – по народному «випровадини», проводи молодих хлопців у армію. На цьому святі були присутні не тільки призовники з рідними та знайомими, але й державні діячі із районної ради та адміністрації, аматорський хор з районного будинку культури та священик Андрій Яковлюк, клірик Свято-Миколаївського храму, що у Ківерцях.

Після привітальних слів керівника райдержадміністрації, заступника голови райради та районного військового  комісара підполковника Солтанова Е.Д. відбувся молебень для військовослужбовців, після якого священик окропив всіх свяченою водою.

Отець Андрій привітав усіх присутніх та побажав майбутнім воїнам морального та тілесного здоров’я, терпіння, мудрості та швидкого повернення до домівок, і на закінчення  благословив їх іконками Божої Матері.


 

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий