Відкриття фестивалю "Покров"

10 октября 2009

На адресу фестивалю надійшли вітання від Предстоятеля РПЦ Святішого Патріарха Кирила, від Президента України Віктора Ющенка, Голови Верховної Ради України Володимира  Литвина, мера міста Києва Леоніда Черновецького. Відкрив фестиваль президент «Покрову» Андрій  Деркач.

Прем’єрами фестивалю стали документальний фільм про паломництво студентів КДА «Радость моя» режисера Михаїла Шадрина ( Україна, хронометраж 50 хвилин) та фільм-відкриття «Піп» (режисер Володимир Хотиненко, Росія, хронометраж 1 год 30 хв).

На відкритті були присутні представники Волинської єпархії: протоієрей Валентин Марчук, ієродиякон Ніфонт (Омельчук) та Микола Шабала.

На закритті фестивалю 12 жовтня о 18.00 у Будинку кіно буде показано прем'єру художнього фільму Павла Лунгіна «Цар», у головних ролях якого знімалися Петро Мамонов, священик Іоанн Охлобистін та Олег Янковський - остання роль актора.

10 жовтня відбудеться прем'єрний показ художнього фільму «Чудо» режисера Олександра Прошкіна. Головні ролі у фільмі виконують Костянтин Хабенський і Сергій Маковецький.

Також у конкурсі ігрового кіно буде представлено художні фільми «Щеня», «Притвор Ангела», «Настя - дочка кондуктора» та «70 разів 7».

Покази тридцяти кращих документальних фільмів і телепередач фестивалю в чотирьох головних номінаціях проходитимуть 10 та 11 жовтня з 10.00 до 20.00 у київському Будинку ветеранів за адресою вул. Бастіонна, 11 (проїзд до м. «Дружби народів» або від м. Арсенальна на авт. №62 до кінцевої зуп. «Ботанічний сад»). Фільм Волинської єпархії «Батюшка» буде транслюватись 11 жовтня об 10 год 50 хв.

На всі заходи кінофестивалю «Покров» вхід вільний.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий