Благодійний Різдвяний вечір колядок у с. Озерце Ківерцівського району

25 января 2011

16 січня, у селі Озерце Ківерцівського району з благословення керуючого Волинською єпархією митрополита Луцького і Волинського Ніфонта відбувся святковий благодійний Різдвяний святвечір.

Організаторами цього свята були місцевий священик Павло Арестович з матушкою Владиславою. Після спільної молитви до всіх присутніх звернувся благочинний Ківерцівського округу, котрий у своєму вітальному слові побажав міцного здоров’я, щастя, довголіття та Божого благословення у наступаючому Новому році.

Першими вийшли маленькі діточки, котрі на чолі з викладачем Жидичинської середньої школи Людмили Кондратюк зіграли інсценівку про зустріч Різдва.

Учасники цього маленького дійства настільки просто і пронизливо зіграли,що кожен присутній в залі, зазирнувши в минуле, згадав себе, своє дитинство, християнські традиції нашого народу.

На цьому святі була присутня голова Озерцівської сільської Ради Євгенія Михайлівна Терпелюк, яка після дитячого виступу привітала жителів та гостей села з Різдвяними святами і зачитала повчальну оду.

Далі на сцені зустрічали церковний хор місцевого Свято-Покровського храму під керівництвом матушки Владислави, який своїми колядками зворушливо прославляв Богомладенця Христа.

Не менш хвилюючою була поява маленьких ангеликів, дітей- віншувальників з недільної школи при Свято-Георгіївському храмі с.Кульчин, а церковний хор цього ж храму своїми колядками доповнив цей виступ.

Потім з’явилися представники церковного хору найдревнішого храму Ківерцівського району - Свято-Миколаївського з с.Жидичин.

Після цього на сцену вийшли маленькі учасники - учні недільної школи при Свято-Покровському храмі с. Озерце. Вони поставили «Казку про різдвяну ялиночку».

В гарно вбраному національному одязі колядували та прославляли Новонародженого Христа два хори Свято-Іллінського храму с.Клепачів.

Неперевершено звучав квартет храмів сіл Озерце та Кульчин у складі священиків та їхніх матушок.

У селі цей благодійний Різдвяний святвечір був започаткований в минулому році та вже другий рік поспіль віряни збираються у спільне родинне коло, щоб з великою радістю прославити Новонародженого Младенця та привітати всіх з великим святом. І приємно зазначити,що вперше до місцевого Будинку культури завітав у гості з виступом церковний хор Свято-Вознесенського храму с. Завітне.

У цей надзвичайно складний життєвий час всі повинні пройнятися духом різдвяної любові й будувати нове життя у світлі Христових заповідей і моралі. З великою увагою глядачі слухали новостворений вокальний ансамбль при Свято-Покровському храмі с. Озерце. У їхньому виконанні прозвучали колядки «Пречистая Діва»,«Эта ночь святая» та щедрівка «Щедрий вечір».

У виконанні Івана та Марії Арестович під музичний супровід пролунала колядка «Боже Дитятко».

Чудово лунали колядки від мецената Миколи Барабаша та його колективу під живий музичний супровід. Люди з великим інтересом слухали ці піснеспіви про народження младенця Христа. Їх захопленню не було меж.

Присутні, стоячи в залі, разом з музикантами-колядниками співали колядки: «Нова радість стала» та «Добрий вечір тобі».

На завершення своїм співом вразив слухачів і хор священиків Ківерцівського благочиння. На цьому благодійному вечорі було зібрано 2105 грн., які підуть для допомоги дітям сиротам.

В заключному слові настоятель Свято-Покровського храму прот. Павел Арестович підкреслив важливість такого свята у житті кожного православного християнина. Насамкінець він побажав міцного здоров’я, щастя, довголіття, благості Божої. Завершився Різдвяний благодійний вечір молитвою та многоліттям всім присутнім на цьому святі, їхнім родинам та нашій Богом береженій Україні.

 

 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий