Різдвяна казка триває…

25 января 2011

Для полтавського православного молодіжного клубу вже стало традиційним відвідування на свято Різдва людей з особливими потребами. Цього року молодь відвідала дитяче відділення психіатричної лікарні, наркологічне чоловіче відділення, дитячий тубдиспансер, ортопедичний центр, а також усі бажаючі могли побачити виставу у приміщенні профтехучилища № 23, яке знаходиться поблизу храму мученика Іоанна Воїна.

 

Молодь приготувала чудову сценку "Дари Артабана". За легендою Артабан був четвертим волхвом, який хотів принести дари новонародженому Ісусу, але не встиг. Він шукав Бога усе своє життя, на його шляху зустрічались люди, які без його допомоги могли загинути. Усе своє життя Артабан допомагав нужденним, і помираючи, промовив: «Господи, коли ж я бачив Тебе голодним і нагодував? Коли ж я приютив Тебе чи одягнув? Усе життя блукав я з одного міста в інше, з однієї країни в іншу і ні разу не бачив Твого Лиця, не міг послужити Тобі, моєму Царю». На що Голос з неба відповів: «Істинно, істинно говорю тобі : все, що ти зробив ближнім твоїм, – те зробив Мені».

 

По закінченні вистави було проведено цікаві конкурси, усі глядачі побачили бій справжніх воїнів-козаків, послухали різдвяні вірші і колядки у виконанні молоді та дітей недільних шкіл.


 

Источник: http://www.pravoslavie.poltava.ua/

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий