Колядки на Любешівщині

01 февраля 2011

14 січня в день пам'яті Святителя Василя Великого у селищних будинках культури  с.Бірки та с.Цир відбулися Різдвяні вечори колядок. За звичаєм вони розпочинаються з торжественного співу тропаря Різдва Христового, та вітання присутніх людей з Різдвяними святами. Цого разу вітання лунало з уст благочинного Любешівської округи прот.Анатолія Шкари. Який у своїх словах сказав, що в Різдвяні дні, співаючи колядки, ми повинні по особливому щиро славити Господа Ісуса Христа.

Під час концерту всі учасники хорових колективів храмів: с.Щитинь, с.Погулянка, с.Бихів, с.Любязь, с.Залаззя, с.Цир, с.Бірки та хору священиків Любешівського благочиння, висловлювали щирі побажання, а з побажаннями дарували різдвяну радість, яка зігрівала всіх присутніх, а найбільші посмішки на обличах людей викликали учасники Різдвяного вертепу недільної школи с.Седлище.

Дійство тривало понад дві години.

На закінчення виступів хорів священики заспівали кондак Різдву Христовому та многоліття. Настоятелі храмів Івана Богослова с.Бірки - Свящ. Анатолій Мельничук та Хрестовоздвиженського с.Цир - Свящ.Сергій Сабайдаш подякували всім хоровим колективам за участь у святковому концерті.
 

 

 

 

Источник: http://www.orthodox.lutsk.ua/

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий