Відійшов до Господа заштатний клірик Волинської єпархії

01 февраля 2011

У неділю, 30 січня, відійшов до Господа заштатний клірик Волинської єпархії протоієрей Феодосій Чумак.

Довідка.

Протоієрей Феодосій Леонтійович Чумак народився 12 серпня 1931 році в с. Лаврове Луцького району Волинської обл. в сім’ї селян. З 1938 по 1945 роки навчався в місцевій школі. Батько загинув у Великій вітчизняній війні. З 1947 році майбутній священик був послушником у Свято-Духівському скиту Почаївської Лаври.

З 1951 по 1954 роки служив в армії. Після повернення додому працював різноробочим. У 1956 році поступив у Волинську духовну семінарію. На ІІІ курсі навчання одружився і того ж року рукоположений в сан диякона архієпископом Волинським і Рівненським Панкратієм.

У 1960 році у Свято-Троїцькому соборі м. Луцька рукоположений у сан священика і призначений настоятелем Свято-Михайлівського храму с. Смолява Горохівського р-ну Волинської обл.

За роки свого пастирського служіння свящ. Феодосій був настоятелем Свято-Преображенського храму с. Четвертня Маневицького р-ну.

В березні 1966 року призначений настоятелем Свято-Введенського храму с. Печихвости Горохівського р-ну, де прослужив до березня 2005 року. Удостоєний служіння Божественної Літургії з відкритими Царським вратами до «Отче наш», нагороджений орденом Святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ ст. Помер 30 січня 2011 р.

 

Вічна пам'ять новопреставленому батюшці.

 

 

Источник: http://www.orthodox.lutsk.ua/

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий