Один з найстарших кліриків єпархії взяв участь у прямому ефірі на радіо «Луцьк ФМ»

11 февраля 2011

У четвер, 3 лютого, у прямому ефірі на радіо «Луцьк ФМ» у православній щотижневій радіопрограмі «Духовні орієнтири» взяв участь клірик Свято-Покровського кафедрального храму Луцька протоієрей Валентин Негода, котрому 16 березня виповниться 82 роки.

Батюшка розповів ведучим програми: голові інформаційно-просвітницького відділу єпархії протоієрею Валентину Марчуку та Юрію Кльоцу і радіослухачам про відродження Волинської духовної семінарії у 40 роках минулого століття та відповів на питання слухачів.

Довідка

В липні 2009 року з благословення керуючого Волинською єпархією митрополита Луцького і Волинського Ніфонта на місцевому радіо «Луцьк» з’явилася нова духовна радіопередача «Духовні орієнтири». Співавторами медіапроекту є голова інформаційно-просвітницького відділу та прес-служби єпархії протоієрей Валентин Марчук та редактор радіо «Луцьк» Юрій Кльоц. Передача звучить на хвилях 107.3 ФМ та 68.48 МгЦ і виходить в ефір кожного четверга, о 20.30. Священик та ведучий в прямому ефірі відповідають на запитання радіослухачів. Основний контингент слухачів – молодь, на яких і спрямовані відповіді священнослужителя. Слід зауважити, що за цей короткий час у програми з’явилась чимала аудиторія, про що свідчить кількість дзвінків під час прямого ефіру.

Також з благословення керуючого єпархією у Волинському телевізійному просторі транслюється ще одна православна телепередача - «Благодатна купель», яка виходить на телеканалі «Аверс». Раніше лише на волинському телебаченні виходив тележурнал «Дзвони Волині», котрий за сім років свого існування зібрав чимале коло глядачів. Також на Волинському радіо започатковано духовну передачу «Православне слово».

 

 

Источник: http://www.orthodox.lutsk.ua/

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий