Свято-Троїцький храм села Городище відзначив друге престольне свято.

02 марта 2011

На свято Введення в храм Пречистої Діви Марії прихожани Свято-Троїцького храму села Городище Луцького благочиння відзначали своє друге престольне свято.

Цей храм був заснований 1774 року. З огляду на складну історію місцевості, подію без сумніву можна віднести до розряду тих, «коли говорить каміння». Храм пережив різні державні устрої, не одну війну, саме тяжке за всю історію гоніння на Церкву в радянські часи, і самою своєю історією свідчить про дивний промисел Божий.

Тут особливо шанується древня спускна ікона Богородиці, яка носить назву Городищенська, тому парафіяни свого часу обрали одне з великих Богородичних свят за друге престольне свято.

З благословення керуючого Волинською єпархією митрополита Луцького і Волинського Ніфонта відбулась урочиста Божественна Літургія.

Настоятель храму протоієрей Володимир Дзвінчук після Богослужіння подякував священикам і усім присутнім за щирі спільні молитви. Радість престольного свята можна порівняти з пасхальною, тому він побажав, щоб кожного року з таким пасхальним настроєм всі разом збиралися на свято в цьому древньому храмі.

В 2008 році храм святкував свою 285-ту річницю.

Источник: http://www. orthodox.lutsk.ua

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий