Звернення депутатів Волинської обласної ради до волинян щодо сприяння будівництва Храму Всіх Святих Землі Волинської

10 марта 2011

Шановні волиняни!
 

Із щирою надією звертаємося до усіх, хто сповідує віру у Всевишнього та плекає любов до рідного краю. Наш заклик – до великого й малого бізнесу, до лідерів політичних й громадських об’єднань, активістів громад і народних обранців, до кожного, хто прагне піднесення духовного над ницим. 

В історію Старого світу Волинь увійшла, як територія, де зародилась княжа доба, міжнародна дипломатія і вперше виникла ідея об’єднання церков. Давні традиції храмобудівництва і християнського подвижництва не забуті й сьогодні.

За роки Незалежності на Волині засяяли куполами майже півтисячі нових церков.  Ще близько двохсот споруджуються і реставруються зараз. 

Наш край славний і ревними вірянами. До Собору Волинських святих входять 32 угодники Божі. На їхню честь, у шану предкам, задля історичної пам’яті і духовного відродження сьогодення ми, волиняни,  зводимо величний храм-символ – Собор Усіх Святих Землі Волинської.

Просимо усіх про посильну допомогу. Церква завжди молиться за кожного зі своїх благодійників. Історія завжди пам’ятає тих, хто її творить.

Наші сподівання - на Вашу підтримку.

Источник: http://www. orthodox.lutsk.ua

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий