День Тезоименитства Высокопреосвященнейшего Владыки Филиппа.

22 января 2011

22 января, в день памяти Святителя и Чудотворца Филиппа, чествование своего Небесного Покровителя совершает Высокопреосвященнейший архиепископ Полтавский и Миргородский Филипп.


 

В день праздника, Высокопреосвященнейший Владыка возглавил служение Божественной Литургии в Свято-Макариевском кафедральном соборе.

 

Его Высокопреосвященству сослужили представители старшего духовенства Полтавской епархии, клирики кафедрального Собора, городское духовенство.

 

За Литургией Высокопреосвященнейший Владыка совершил диаконскую хиротонию насельника Спасо-Преображенского Мгарского мужского монастыря инока Германа (Шуплецова).
 

По окончании богослужения Владыку Филиппа приветствовал с днём Тезоименитства благочинный первого Полтавского городского округа протоиерей Иоанн Корниенко.


 

После этого хор пропел Многолетие правящему Архиерею. Многочисленные прихожане поздравляли своего архипастыря.

 

В этот день Высокопреосвященнейшего Владыку поздравили Первые лица области и города, руководители основных структур.

  

ВАШЕ ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВО!

У цей святковий для Вас день – день пам'яті Вашого небесного покровителя – прийміть щирі привітання від духовенства, кліриків Полтавської єпархії, мирян та всіх, хто знає Вас як мудрого архіпастиря, люблячого наставника, вмілого організатора!

 

Ваше життя — це невпинне служіння Богу, Церкві та людям. Відновлені святині і новозбудовані храми, відроджені чернечі обителі й духовна школа є видимими проявами Ваших трудів і молитов. Кожна людина, якій довелось в своєму житті зустрітись з Вами, цінує і поважає Вас як мудрого, милосердного і співчутливого до потреб ближніх пастиря, чиє вагоме слово і розумна порада допомагають у найважливіших справах та у вирішенні повсякденних проблем.

 

Ми дивуємося Вашою невтомною працею, і разом з цим прославляємо Бога, Який укріпляє Вас і духовно надихає. Ви є постійним взірцем для усіх нас – священнослужителів, чернецтва і мирян.

Тож прийміть, Ваше Високопреосвященство, наші щирі привітання. Бажаємо Вам міцного здоров'я, кріпості, багатьох років архіпастирського служіння. А найбільше зичимо Вам твердо іти тернистими життєвими дорогами у супроводі святих Божих ангелів, предстательстві свого небесного покровителя ім'я, якого Ви носите, щоб Божественний Спаситель огортав Вас Своєю батьківською любов'ю, наділяв міцним здоров'ям та укріпляв у труднощах. І які б удари не дарувала Вам доля, завжди у своєму серці повторюйте слова святого Апостола Павла: "Усе можу в Ісусі Христі, Який мене зміцнює" (Фил.4:13).
 


 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий