Духовне життя у виправній колонії.

15 марта 2011

В прощену неділю, 6 беерзня, настоятель Свято-Покровського храму смт. Цумань священик Михаїл Кулакевич провів духовну бесіду із засудженими в Свято-Миколаївському храмі Цуманської виправної колонії.

Священик попросив прощення у присутніх та благословив на піст. Закликав ув’язнених попросити прощення один в одного, по можливості, у рідних та близьких, щоб в мирі з усіма вступити у Великий піст.

«За вітсутності можливостей поститися тілесно, дотримуйтеся посту духовного, утримуйтесь від свернослів’я, куріння та інших гріховних звичок», - наголосив батюшка.

У вівторок першої седмиці Великого посту священик Михаїл прочитав для в’язнів покаяний канон Андрія Критського та виголосив проповідь про необхідність покаяння для кожної людини.

А в суботу першого тижня Великого посту, 12 березня, була відслужена Божественна Літургія, під час якої причастилися Святих Христових Тайн. Літургію звершив настоятель Свято-Петропавлівського храму с. Карпилівка священик Олександр Шинкарук, а сповідав – священик Мисаїл. Богослужіння співали священики Ківерцвського благочиння та засуджені.
 

 

 

Источник: http://www.orthodox.lutsk.ua/

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий